Poczuj wilczy zew!
Słowa kluczowe
Kategoria
Lokalizacja
Sortuj według udogodnień:

3 wyników

Sortuj według

Krimmler Wasserfälle, Gemeinde Krimml, Austria przez places2visit

Park Narodowy Wysokie Taury jest największym parkiem narodowym położnym w środkowej części naszego kontynentu. Park ten znany jest z przepięknych i rozległych terenów, wysokich szczytów jak np. Großglockner, a także ze wspaniałego wodospadu noszącego nazwę Krimmler.

Hallstatt, Austria przez places2visit

Hallstatt – miasteczko skopiowane przez Chińczyków ma w sobie to coś, co powoduje, że chce się do niego wracać. Położone nad jeziorem, u stóp masywu Dachstein zostało docenione przez UNESCO za swój „krajobraz kulturowy Hallstatt-Dachstein Salzkammergut”. Ale ma coś jeszcze – nietypową kopalnię soli. 

Via ferrata – Hans von Heid-Steig. Preinerwand, Rax
Preinerwand, Gemeinde Schwarzau im Gebirge, Austria przez Climb2Change

Jedna z najpiękniejszych via ferrat na wschodnim obrzeżu Alp stała się rzeczywistością. Piękna, typowo wysokogórska via ferrata Hans von Heid-Steig odznacza się nie tylko cudownymi, zapierającymi dech w piersiach widokami w głąb doliny Hollentall. Jest dokładnie taką ferratą, o jakiej przejściu zawsze marzyłam. Stosunkowo długa (1,5 h), o dość sporych trudnościach. Każdy, kto nie boi się ekspozycji, poradzi sobie. Jest techniczna, świetnie ubezpieczona i można się na niej wspinać. Dziś zapraszam was wspólne przejście via ferraty Heid-Steig. Relacja fotograficzna najlepiej odda jej piękno i charakter.

0

Twój Koszyk