Poczuj wilczy zew!
Słowa kluczowe
Kategoria
Lokalizacja
Sortuj według udogodnień:

5 wyników

Sortuj według

Nacmierz, Polska przez We are here expedition

Farma Talentów to miejsce, którego głównym celem jest rozbudzenie ukrytych zdolności, drzemiących w każdym z nas. W swojej ofercie posiada wiele opcji spędzania wolnego czasu. Z...

Khutebi Hotel, Udabno, Kakheti, Georgia przez Łajka

 

Wybierając się do Gruzji nasłuchaliśmy się i naczytaliśmy o gruzińskiej gościnności, ukochaniu do dzieci i wielkiej miłości do Polaków. Co zastaliśmy na miejscu, raczej obojętność. W knajpkach mniejszych czy większych, pomimo pysznego jedzenia, obsługa nie różniła się niczym od całej reszty świata. Na Zuzę nikt szczególnie nie zwracał uwagi w odróżnieniu do Włoch i Grecji. A fakt, że jesteśmy Polakami na nikim nie robił żadnego wrażenia. Wszystko do momentu, w którym trafiliśmy do Udabno.

oWady bez O

David Gareji Monasteri St. David Lavra, Kakheti, Georgia przez Łajka

Jesteśmy w Tbilisi, jest poranek dnia drugiego naszej gruzińskiej przygody i wciąż pada. Szukamy alternatywy, gdzie można pojechać, żeby znaleźć trochę słońca. Do głowy przychodzi mi polecany przez znajomego Davit Garaji. Google Maps mówi, że to jakieś 70 km i 2h drogi. Damy radę pojechać zobaczyć, coś zjeść po drodze i wrócić znaleźć nocleg w Mtskheta i nadrobić już drogi na powrót do Kutaisi. Problem w tym, że zamiast zajrzeć w przewodnik i upewnić się która droga jest odpowiednia na szybki i bezproblemowy dojazd do monastyru (droga przez Sagarejo), zaczynamy polegać na Google i wybieramy „najkrótszą” drogę przez Rustavi.

oWady bez O

0

Twój Koszyk