Poczuj wilczy zew!
Obrazek w tle

Wypoczynek i nowe talenty na Farmie Talentów

Pensjonat o wielkim potencjale Nacmierz, Polska przez We are here expedition

Farma Talentów to miejsce, którego głównym celem jest rozbudzenie ukrytych zdolności, drzemiących w każdym z nas. W swojej ofercie posiada wiele opcji spędzania wolnego czasu. Z tego względu, że jest to pensjonat przyjazny zwierzętom, posiada bardzo rozbudowaną ofertę skierowaną również i do nich. Organizowane są tam między innymi psie obozy i treningi tematyczne, możliwe jest zostawienie swojego pupila w prowadzonym przez Farmę psim hoteliku oraz dostępny jest wykwalifikowany psi fryzjer. Do tego właściciele czworonogów mogą wspólnie z nimi cieszyć się spędzając razem czas, ponieważ na terenie Farmy dostępnych jest wiele terenów zielonych oraz placów zabaw dla psów. A poza tym, dla tych którzy przyjeżdżają bez żadnego zwierzaka również znajdzie się wiele atrakcji – my na ten przykład przyjechałyśmy tam bez żadnych zwierząt.

Farma Talentów skorzystała z naszej propozycji pracy w zamian za darmowy nocleg. Z tego względu, że jest to w miarę nowy pensjonat, acz o niezwykłym potencjale, było dla nas wiele do zrobienia. Faktycznie odkryłyśmy tam drzemiące gdzieś w nas głęboko nowe niezwykłe talenty! Dodam, że Farma ze współpracy wyszła cała i zdrowa. Bogatsza o odświeżony płot, odnowione pokoje oraz nowy mural namalowany w jednym z pokoi.

Na  Farmie zaopiekowałyśmy się również i Magickiem  – bocianem, który niefortunnie próbował lądować na linii wysokiego napięcia. Porażony prądem spadł na podwórko Farmy Talentów. Chłopak, który nie wiemy czy był chłopakiem, ale założyłyśmy, że był, szybko dochodził do siebie na naszych oczach. Został przetransportowany do Pomorskiego Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Ptaków i Drobnych Ssaków „Ostoja”. Trzymamy za niego mocno nasze kciuki!

Farma to nie tylko miejsce gdzie można zdrowo odpocząć, można również i zdrowo zjeść. Ośrodek udostępnia dla swoich gości sad z przepysznymi drzewami owocowymi, ogródek pełen zdrowych warzyw oraz kurnik, w którym szczęśliwe kury zawsze podzielą się jajkiem. Pomagałyśmy przy pracach w ogrodzie oraz w sadzie. Chciałyśmy się zająć również przetworami, ale okazało się, że domownicy mają niezły przerób (w sensie, że również i my) i tego co zebrałyśmy starczyło na zdrową, wewnątrz domową konsumpcję.

Dojazd do plaży z Farmy Talentów jest przepiękny. Z samego ośrodka wyjeżdża się na drogę, wokół której rozciągają się ogromne łąki, a potem już do samej plaży droga prowadzi przez las, który ciągnie się przez parę kilometrów, więc przy okazji można się pozachwycać przyrodą.

Spędziłyśmy na Farmie Talentów ponad miesiąc. Przyjeżdżając tam, sądziłyśmy, że zostaniemy dwa tygodnie – nie chciało nam się wracać do naszych domów, więc zostałyśmy jeszcze na kolejne dwa tygodnie, bo nam było tak dobrze.

Miejsce na północnym krańcu Polski z adresem Naćmierz 33, jest niezwykle urokliwe, z niepowtarzalnym klimatem, otoczone dobrą energią i zwierzętami. Jeśli szukacie miejsca z dala od miasta, a blisko przyrody – wpadnijcie tam czasem.

Więcej na temat naszego miesiąca na Farmie Talentów tutaj.

Zobacz inne relacje podróżnika

Brak opinii

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Nacmierz, Polska

Wskazówki dojazdu
0

Twój Koszyk

Link do zmiany hasła został wysłany na Twój adres e-mail