Poczuj wilczy zew!
Obrazek w tle

Zwiąż się z butami! Czyli jak wiązać buty

O tym, że dobre buty trekkingowe to podstawa każdej górskiej wycieczki wie większość z nas. Bo czy podczas wypadów w teren może być coś bardziej denerwującego niż odciski na stopach? Chyba nie… Jak zatem pomóc naszym stopom, nawet w najlepszych butach, żeby przez całą podróż zachowywały pełną sprawność? Choć z pozoru to banalna sprawa, może się okazać, że sposób wiązania sznurówek w znaczącym stopniu poprawi komfort użytkowania obuwia.

Wygoda stóp jawi się jako najważniejszy fundament każdej wyprawy. W końcu to właśnie nogi ponoszą nas niejednokrotnie na kraniec świata w celu zaspokojenia głodu adrenaliny. Oczywistym faktem jest to, że ile ludzi, tyle różnych kształtów stóp. Wąskie lub szerokie stopy, wystające palce obijające się o przód buta, wysokie podbicie… Kto z nas nie zna tych problemów? Na całe szczęście na rynku outdoorowym dostępna jest szeroka gama butów trekkingowych, dzięki czemu w zadowalający sposób można wybrać wygodną parę. Czasem jednak i to nie wystarczy. Dlatego prosta czynność, której większość z nas uczyła się już w przedszkolu, może w znaczącym stopniu poprawić komfort ale również bezpieczeństwo podczas krótkich jak też wielodniowych wypraw. Mowa tu oczywiście o wiązaniu butów. Ten poradnik nie traktuje jednak o klasycznym sznurowaniu. Dlatego warto poznać triki, które sprawią, że Twoje stopy będą w siódmym niebie.

Zapraszamy na bloga: http://blog.e-horyzont.pl/zwiaz-sie-z-gorami-czyli-jak-zasznurowac-buty-by-moc-cieszyc-sie-dlugimi-wedrowkami/

Wilcza Strona

twoja@wilczastrona.com

Brak komentarzy

Napisz komentarz

0

Twój Koszyk

Link do zmiany hasła został wysłany na Twój adres e-mail