Angelika Chrapkiewicz-Gądek

Mówca motywacyjny, podróżniczka

Prelekcja:

„Zdobądź swój szczyt” – zaufanie, odwaga, determinacja.

Biografia:

Na pozór słaba, krucha, bezsilna…W rzeczywistości silna, odważna kobieta, która lubi łamać schematy i trzyma się blisko swych pasji, bo one nadają sens dnia i życia… Od 3 roku życia towarzyszy jej rdzeniowy zanik mięśni. Diagnoza lekarska nie powstrzymała jej jednak przed wyznaczaniem sobie ambitnych celów, przed spełnianiem odważnych marzeń.

Opowie Wam o tym, dlaczego tak bardzo ciągnie ją w góry, jaki znalazła na nie sposób, co w nich znajduje, jak zebrać zespół i rozpalić ogień, by wspólnie dokonać niemożliwego.

O zaufaniu do siebie i innych, o odwadze i determinacji do sięgania niemożliwego, pokonywania barier i ograniczeń opowie podróżniczka, nurek, prelegentka, która podczas swoich wystąpień zainspirowała do działania już tysiące słuchaczy w Polsce i za granicą. Autorka książki „Zdobądź swój szczyt”. Pasjonatka górskich wyzwań. Od kilku lat sukcesywnie realizuje swoje plany związane z górami. Zdobywczyni Kilimandżaro, Rysów, Mnicha, a ostatnio najwyższego szczytu Tatr, Gerlacha – jako pierwsza osoba na świecie z taką niepełnosprawnością. Finalistka I Wyborów Miss Polski na wózku oraz uczestniczka wielu projektów burzących stereotypy i bariery społeczne.