fbpx

Poprzednia edycja

Naszymi Prelegentami w 2017 roku byli:
- Martyna Wojciechowska
- Tomasz Michniewicz
- Mateusz Waligóra
- Bartek Malinowski
- "Stowarzyszenie dla natury Wilk"
- Magda Bębenek
- Waldemar Dziwniel
- Joanna Sajko


Sprawdź jak wyglądał ten dzień pełen inspiracji:

PISALI O NAS

 • Co wyróżnia to wydarzenie na tle innych „inspirujących i motywujących”? Świadomość mówców. Nie będzie pustych sloganów o sukcesie, czy motywacji – nie o tym jest rzecz. To będą opowieści ludzi mających głęboki wgląd w rzeczywistość, z bardzo różnych perspektyw, dzięki swoim podróżom po świecie i w głąb ludzkiej duszy. Wydarzenie kierujemy do osób chcących coś zmienić, zrozumieć, zgłębić. Dla każdego z ciekawością świata i siebie. To jedno z tych miejsc, gdzie można wyrwać się z rutyny, wyłączyć autopilota i zacząć widzieć więcej korzystając z doświadczeń innych, niekoniecznie „rzucając wszystko i wyjeżdżając do Tybetu”.

  Czytaj więcej >>>

  E-inspiracja
 • Wolfskin Stories Event, bardzo pozytywnie mnie zaskoczył i sprawił, że jestem szalenie ciekawa kolejnych edycji. Co zatem tak bardzo spodobało mi się w tej podróżniczej imprezie?
  Podstawą każdego, podróżniczego wydarzenia są ludzie, którzy go tworzą. Zacznę od samych organizatorów, bo gdyby nie oni, to cały Wolfskin Stories Event nie miałby takiego kształtu i charakteru. Przede wszystkim widać, że cała ekipa polskiego Jacka Wolfskina to ludzie z pasją, którzy nie tylko interesują się wysokimi słupkami sprzedaży, ale również chcą wychodzić poza utarte ramy działań promocyjnych.

  Czytaj więcej >>>

  Bałkany według Rudej
 • Pozostało tylko 5 dni do pierwszej edycji jednego z najciekawszych wydarzeń około podróżniczych w Polsce – Wolfskin Stories Event. Jack Wolfskin i Wilcza Strona łącząc moce, zgromadzą w jednym miejscu entuzjastów podróży i samorozwoju.
  Imprezę wyróżnia jej formuła, której motto brzmi Podróże – Rozwój – Inspiracje. Wolfskin Stories Event, to nie jest kolejny festiwal podróżniczy, to wymiana doświadczeń i zderzenie zupełnie odmiennych światów i perspektyw: podróży, biznesu, nauki i rozwoju osobistego.

  Czytaj więcej >>>

  Nowy Marketing
 • Wolfskin Stories Event, to wyjątkowe historie z krańców świata, ogromna dawka pozytywnej energii oraz impuls do rozwoju i odkrycia swojej „wilczej strony”. Na miejscu czekać będą na Uczestników wyjątkowi Prelegenci z autorskimi prezentacjami i Strefa Podróżnicza, z wieloma atrakcjami! Jak mówią organizatorzy: Bardzo starannie dobrani prelegenci o uznanej marce oraz tematyka prelekcji gwarantują potężną dawkę inspiracji przez cały dzień. Mimo, że jest to pierwsza edycja Wolfskin Stories Event jesteśmy przekonani, że wydarzenie spotka się z pozytywnym odbiorem i uda się przebudzić „wilczą naturę” w niejednej duszy.

  Czytaj więcej >>>

  Outdoor magazyn