Prelegenci Wolfskin Stories Event I

- Martyna Wojciechowska
- Tomasz Michniewicz
- Mateusz Waligóra
- Bartek Malinowski
- "Stowarzyszenie dla natury Wilk"
- Magda Bębenek
- Waldemar Dziwniel
- Joanna Sajko


Sprawdź jak wyglądał ten dzień pełen inspiracji:

PISALI O NAS

 • Co wyróżnia to wydarzenie na tle innych „inspirujących i motywujących”? Świadomość mówców. Nie będzie pustych sloganów o sukcesie, czy motywacji – nie o tym jest rzecz. To będą opowieści ludzi mających głęboki wgląd w rzeczywistość, z bardzo różnych perspektyw, dzięki swoim podróżom po świecie i w głąb ludzkiej duszy. Wydarzenie kierujemy do osób chcących coś zmienić, zrozumieć, zgłębić. Dla każdego z ciekawością świata i siebie. To jedno z tych miejsc, gdzie można wyrwać się z rutyny, wyłączyć autopilota i zacząć widzieć więcej korzystając z doświadczeń innych, niekoniecznie „rzucając wszystko i wyjeżdżając do Tybetu”.

  Czytaj więcej >>>

  E-inspiracja
 • Wolfskin Stories Event, bardzo pozytywnie mnie zaskoczył i sprawił, że jestem szalenie ciekawa kolejnych edycji. Co zatem tak bardzo spodobało mi się w tej podróżniczej imprezie?
  Podstawą każdego, podróżniczego wydarzenia są ludzie, którzy go tworzą. Zacznę od samych organizatorów, bo gdyby nie oni, to cały Wolfskin Stories Event nie miałby takiego kształtu i charakteru. Przede wszystkim widać, że cała ekipa polskiego Jacka Wolfskina to ludzie z pasją, którzy nie tylko interesują się wysokimi słupkami sprzedaży, ale również chcą wychodzić poza utarte ramy działań promocyjnych.

  Czytaj więcej >>>

  Bałkany według Rudej
 • Pozostało tylko 5 dni do pierwszej edycji jednego z najciekawszych wydarzeń około podróżniczych w Polsce – Wolfskin Stories Event. Jack Wolfskin i Wilcza Strona łącząc moce, zgromadzą w jednym miejscu entuzjastów podróży i samorozwoju.
  Imprezę wyróżnia jej formuła, której motto brzmi Podróże – Rozwój – Inspiracje. Wolfskin Stories Event, to nie jest kolejny festiwal podróżniczy, to wymiana doświadczeń i zderzenie zupełnie odmiennych światów i perspektyw: podróży, biznesu, nauki i rozwoju osobistego.

  Czytaj więcej >>>

  Nowy Marketing
 • Wolfskin Stories Event, to wyjątkowe historie z krańców świata, ogromna dawka pozytywnej energii oraz impuls do rozwoju i odkrycia swojej „wilczej strony”. Na miejscu czekać będą na Uczestników wyjątkowi Prelegenci z autorskimi prezentacjami i Strefa Podróżnicza, z wieloma atrakcjami! Jak mówią organizatorzy: Bardzo starannie dobrani prelegenci o uznanej marce oraz tematyka prelekcji gwarantują potężną dawkę inspiracji przez cały dzień. Mimo, że jest to pierwsza edycja Wolfskin Stories Event jesteśmy przekonani, że wydarzenie spotka się z pozytywnym odbiorem i uda się przebudzić „wilczą naturę” w niejednej duszy.

  Czytaj więcej >>>

  Outdoor magazyn
 • Mieliśmy przyjemność spędzić ubiegłą sobotę na Wolfskin Stories Event – całodniowym spotkaniu adresowanym do podróżników, pasjonatów samorozwoju i dobrego życia. Krótko mówiąc dla wszystkich, których uwiera rutyna codziennego dnia. Zdziwiło mnie to trochę, bo w pierwszej chwili myślałam, że będzie to coś na kształt targów podróżniczych. Zdziwienie moje było jednak jak najbardziej pozytywne! Nasi chłopcy również szybko odnaleźli się formule spotkania. (…) Wolfskin Stories Event zdecydowanie zainspirował nas podróżniczo! Zaczęliśmy planować wakacje!


  Czytaj więcej >>>

  Mountains again